Vrut farmářský 4,8 x 19 mm v barvě RAL 250ks/bal

879,00 Kč
S DPH

Výběrem kvalitních spojovacích materiálů zajistíte sobě a své střeše požadované bezpečí i při nárazově zhoršujícím se počasí.

Garantujeme minimální záruku na naše vruty 20 let.

Barva
Počet

 

Krytina Vám bude dopravena na paletě. Díky tomu Vám zajišťujeme maximální zabezpečení a komfort při dopravě, skládání a uskladnění Vaší krytiny před montáží. Paletu Vám poskytneme zdarma.

 

Doprava je u nás - nad 70m2 v okruhu 30km od poboček ZDARMA. - nad 250m2 po celé České Republice

 

Ručíme za profesionalitu našich obchodních zástupců, a zaručujeme perfektní komunikaci se zákazníkem, včetně poprodejního servisu.

250ks/balení

Výběrem kvalitních spojovacích materiálů zajistíte sobě a své střeše požadované bezpečí i při nárazově zhoršujícím se počasí.

Práškové lakování šroubů, zajišťuje výbornou odolnost při montáži a vyznačuje se dlouhou životností.

Vruty vyrábíme z vysoce kvalitní švédské oceli, ochráněné žárovým zinkováním. Bereme v úvahu vysoké namáhání, které musí střešní vruty a krytina vydržet, a proto dbáme na důsledný výběr kvalitních materiálů, a protože našim výrobkům věříme garantujeme minimální záruku na naše vruty 20 let.

Těsnění vrutů je vyráběno z nejkvalitnějšího EPDM materiálu, díky němuž vlivem času neztrácí pružnost, velmi pomalu stárne a odolává nepříznivým klimatickým podmínkám, UV záření a zachovává své vlastnosti i při vysokých tepelných výkyvech.

Vrtací špička je speciálně navržena tak, aby snadno a rychle provrtala plech a nedošlo k poškození ochranné vrstvy zinku jak na vrutu tak na krytině. 

Bereme v úvahu vysoké namáhání, které musí střešní vruty a krytina vydržet, a proto dbáme na důsledný výběr kvalitních materiálů, a protože našim výrobkům věříme garantujeme minimální záruku na naše vruty 20 let. 

20000 ks

Parametry

Záruka
20 let