Jak probíhá nákup střechy u Dachpol spol, s r.o.

1. Objednáte si krytinu přes nás Eshop.

2. Zaplatíte přes naší platební bránu

3. Do 24h Vám zavolá technik z našeho obchodního oddělení a domluví s Vámi všechny podrobnosti.

4. Po výrobě střechy Vám opět zavolá náš technik a domlouvá s Vámi termín dopravy zboží.

5. Předání zboží1. Sejdete se s naším obchodním zástupcem, nebo požádáte o zaměření a nacenění krytiny.

2. Upřesníte Vaší objednávku, náš obchodní zástupce Vám doporučí a odborně poradí zboží, které bude pro Vás nejlepší.

3. Složíte zálohu na krytinu ve výši 100% , při častých nákupech Vám umožníme i splatnost, na možnost splatnosti se informujte u obchodního zástupce.

4. Krytinu zadáváme do výroby.

5. Po výrobě střechy Vám opět zavolá náš technik a domlouvá s Vámi termín dopravy zboží.

6. Předání zboží

Výroba

Pro výrobu střešních krytin používáme z 80% svitky plechů ze švédsko-finských oceláren SSABSSAB.jpg což je již dlouhá léta jednička v množství a kvalitě vyráběné oceli , kterou nejen my , ale i ostatní velcí výrobci používají k výrobě ocelových střešních krytin.

Z oceláren SSAB používáme pouze plechy z řad GreenCoat , které jsou odolné vůči UV záření (až do RUV4), při jejich výrobě byla velká část fosilních paliv nahrazena biopalivy, což má za následek menší zatížení životního prostředí. Plechy GreenCoat jsou odolné proti poškrábání, korozi, mají dobrou tvarovatelnost. Také mají dlouhou životnost, a na jejím konci jsou 100% recyklovatelné.

Nakupujeme materiál i z dalších oceláren a to z Arvedi Itálie, nebo ArcelorMittal tyto ocelárny vyrábějí cenově dostupné plechy, přestože nijak razantně nesnižují kvalitu dodávaného materiálu.

Máme zkušenosti s materiály i z jiných evropských oceláren, bohužel jejich kvalitu jsme po řadě našich testů vyhodnotili jako podprůměrnou. A s takovými my nespolupracujeme. Z našich dlouhodobých zkušeností jsme vybrali do našeho prodejního portfolia jen to nejlepší zboží s ohledy na cenu ,ale především kvalitu. Za naším zbožím si pevně stojíme. 

A jedna perlička z ,,kuchyně´´ Vyrobit průměrně velkou střechu na rodinný dům 200m2 nám trvá na našich moderních strojích průměrně 1h a 15min.

Doprava

Při plánování dopravy přihlížíme k požadavkům našich zákazníků, umíme tedy vybrat ten správný automobil, který k Vám střechu bezpečně a včas přiveze.

Využíváme automobily s hydraulickou rukou u našich smluvních dopravců, díky níž Vám složíme materiál bez Vaší námahy. Běžná doba dodání je 7-14 dní na náš sklad.

Vlastníme i malý náklaďák, kterým Vám přivezeme střechu do hůře přístupných míst kam by velké auto nezajelo.

Další možnost je , že si vyzvednete zboží na našich pobočkách.

Objednávky do 70m2 řešíme většinou tak , že si zboží vyzvednete po dodání na našem skladu a zajistíte si dopravu vlastní. (Vždy se můžete dohodnout s naším obchodním zástupcem a dopravu i menšího množství zboží Vám zajistíme, nebo dopravíme.)

Objednávky nad 70m2 rozvážíme při splnění našich podmínek ZDARMA. A to většinou auty s hydraulickou rukou. V takovém případě postačuje, aby jste zajistili odpovědnou osobu, která bude v domluvený čas schopna převzít zboží a řidiči ukázat místo vykládky. Pakliže Vám zboží povezeme autem bez hydraulické ruky (vždy budete informování, jakou dopravu jsme pro Vás přichystali) je nutné, aby jste si zajistili dostatečný počet lidí schopných skládání zboží. Většinou jsou zapotřebí alespoň dva lidé. Dodání touto cestou se může protáhnout i na 30 dní. Vždy musíme vzít v úvahu momentální možnou vytíženost automobilů a tedy i zakázek. Tady asi nejvíce hraje v potaz roční období. A předpoklad vyhovění i dalším zakázkám. Vždy je dobré se informovat o momentálních možnostech dopravy pro mou střechu mého obchodního zástupce společnosti Dachpol. Jistě bude schopen Vám možný termín dodání sdělit popřípadě zjistit ještě před Vaším objednáním zboží.

SPECIÁLNÍ SLUŽBA PRO VÁS:

Připravili jsme pro vás možnost EXPRESNÍ DODÁNÍ STŘECHY 

Díky naší vlastní dopravě jsme schopni Vám dodat vaši vysněnou střechu za 3-6 pracovních dní od uskutečnění objednávky a zaplacení zálohy.

Podmínky pro EXPRESNÍ DODÁNÍ STŘECHY

Objednávka musí mít minimálně 150m2 a maximálně cca 500m2 v třídě kvality plechů PREMIUM , nebo minimálně 200m2 a maximálně cca 500m2 v třídě kvality plechů STANDARD. Přičemž barvy ani rozměry plechů nemusíte objednat nutně stejné, tzn. můžete objednat dvě nebo i více různých střech naráz.

Přičemž maximální délky plechů budou do 4500mmVýběr střechy je velkým rozhodnutím a my uděláme vše pro to , aby jste byli spokojeni, že jste si vybrali právě naší firmu. Protože tak jak já říkám, střecha se vybírá maximálně dvakrát za život a to jen proto , že jsme ji napoprvé vybrali špatně.

                                            Přeji šťastný výběr, ať se Vám pod novou střechou krásně bydlí

                                                                         A nezapomeňte 

                                                                                   NECHCEŠ MECH                                                                                                                                                                                                                        DEJ SI PLECH