Dachpol CLICK PANEL RD 507 - SSAB Pural mat 50µm - záruka 50 let

1 083,00 Kč
S DPH

Moderní , ale léty prověřený vzhled krytiny CLICK panel vytvoří na Vašem domě krásnou siluetu příjemného a útulného bydlení.

Díky unikátnímu systému zámků, je její montáž nejen rychlá, ale i přesná. Zakládání pomocí startovací lišty Vám ušetří nejen čas, určený k pokládce krytiny, ale také Vám zajistí pevné uchycení střechy díky skrytým spojům, takže získáte uhlazený a ničím nerušený pohled na Vaší střechu.

Krytina CLICK je vhodná k použití jako střešní krytina a to již od sklonu 9° .

Náš středový prolis lisujeme na krytinu bezplatně, prolis zpevňuje střechu, snížuje hluk, a napomáhá při teplotní roztažnosti.

A jako bonus Vám vyrobíme zahnutí startovací lišty zdarma.

Máte-li zájem o protikondenzační a protihlukové ochrany , kontaktujte naše obchodní oddělení na tel. 702 932 260

Barva
Počet

 

Krytina Vám bude dopravena na paletě. Díky tomu Vám zajišťujeme maximální zabezpečení a komfort při dopravě, skládání a uskladnění Vaší krytiny před montáží. Paletu Vám poskytneme zdarma.

 

Doprava je u nás - nad 70m2 v okruhu 30km od poboček ZDARMA. - nad 250m2 po celé České Republice

 

Ručíme za profesionalitu našich obchodních zástupců, a zaručujeme perfektní komunikaci se zákazníkem, včetně poprodejního servisu.

Click Panel RD 507 v materiálu Pural MAT je absolutně nejkvalitnější materiál , který Vám dodáváme za bezkonkurenčně nejlepší cenu na trhu. Střecha Dachpol Pural mat 50µm s padesátiletou zárukou přežije všechno, i stáří. Až 100% recyklovatelný, při výrobě ekologický materiál Pural MAT 50µm je ideálním materiálem pro střešní krytiny památkových staveb.
Povrchová úprava byla vyvinuta za použití špičkové technologie a je založena na bázi polyuretanu a polyamidu. Polyuretan zajištuje vyjimečnou odolnost vůči opotřebení, zatímco polyamid zlepšuje skluz během profilovaní. Vnější povrch se vyznačuje důstojným vzhledem, velmi vysokou odolností vůči mechanickému poškození a vyjimečnou odolností vůči korozi. Odolnost vůči vysokým teplotám a UV záření současně vytváří základ mimořádně dlouhé životnosti.Tloušťka povrchové úpravy je 50 mikronů. Záruka na krytiny Pural MAT 50µm je 50 let na prorezivění a 20 let na barevnou stálost. Je to dokonalá volba pro zastřešení. Má nejvyšší odolnost a nejlepší záruku na trhu.

20000 ks

Parametry

Záruka
50 let