Egeria Panel

Ať už pokládáte novou střechu nebo pouze rekonstruujete střechu stávající, právě plechové střechy Dachpol mohou být tou nejlepší volbou, jestliže hledáte kvalitu a dlouhou životnost. Jaký je však rozdíl mezi různými krytinami z tohoto materiálu?

Plechová krytina dominuje svým elegantním vzhledem a také nízkou hmotností. Díky tomu se hodí i pro rekonstrukce střech, kde zůstává zachován starý krov. Krytina zbytečně nezatíží střešní konstrukci. A díky lehké střeše snížíte i riziko praskání omítek v domě. V tomto článku vám poskytneme srovnání oblíbených krytin Egeria Panel a Futura Panel.

Egeria nabízí pevnost a efektivitu.

Jedna plechová taška Egeria Panel pokryje na šířku 1 120 milimetrů střechy, přičemž tloušťka plechu činí 0,53 milimetru. Vybírat lze z několika povrchových úprav. Díky trojitému prolisování je krytina pevnější, odolnější vůči zimnímu podnebí a vůči zatečení. Výhodou je jednoduchá montáž. Protože je symetrická a lze jí pokládat zleva, zprava, od vrchu, od spodu, tak jak vám její pokládka nejvíce vyhovuje. Díky tomuto je vhodná i pro ty tvarově nejsložitější střechy.

Hledáte-li plechovou krytinu, která je na první pohled téměř k nerozeznání od pálených tašek, právě Egeria Panel by se vám mohla zalíbit. Svou strukturou a klasickým tvarem totiž právě pálené tašky připomíná. U výroby této krytiny jsme dali důraz na elegantní design, rozumnou cenu i dlouhou životnost. Vybírat můžete z různých barevných provedení i povrchových úprav. Preferujeme maximální kvalitu a proto tyto krytiny vyrábíme hlavně ze švédsko-finských oceláren SSAB

Plechová střecha, kterou si oblíbili převážně kvalitní klempíři

Krytina Futura panel se pak skládá ze symetrických plechových tašek o šířce pokrytí 1 140 milimetrů a tloušťce plechu 0,53 milimetru. Díky atraktivnímu a modernímu vzhledu i snadné montáži se těší značné oblibě, a to nejen mezi zákazníky, ale i klempíři. Finská ocel, z níž je krytina vyrobena, zajišťuje vysokou odolnost vůči otěru i korozi a také dlouhou životnost.

Tašky Futura Panel se hodí i pro extrémně rychlou pokládku střešní krytiny. Jde o pevnou a precizně vyrobenou krytinu, která ochrání stavbu i v případě náročných povětrnostních podmínek.

Jedním z největších benefitů těchto modulových krytin je snadnost s jakou lze dodatečně namontovat střešní okna a výlezy.

Futura Panel

Na kvalitu se můžete spolehnout

Plechové střešní krytiny přinášejí mnoho výhod. Mezi ty hlavní patří dlouhá životnost, kvalita, nízká hmotnost či příjemný vzhled. Právě tento typ střechy by tak mohl chránit a zdobit právě váš dům.

A pozor!!! tady je odkaz na návod, jak se vyhnout nekvalitním výrobcům plechové střešní krytiny.

Mohlo by se vám také líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

702932260